НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волинь - Севастополь 1:0. Лучан нарешті прорвало ###

Луцьк. Стадіон "Авангард. 5 200 зрителей

Головний арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк)Асистенти: Андрій Мотыка, Едуард Карапетян (оба - Тернопіль)

"Волинь" - "Севастополь" 1:0

Гол: Майкон 7

Волинь: Неділько, Омоко-к, Сімінін, Максимюк(53, Пічкур), Бутко, Няга, Ващук (45, Гошкодеря), Грінченко, Парасків(84, Стевіч), Шарпар, Майкон.

"Севастополь":: Сокоренко-к, Шевелюхін, Поліщук, Болохан, Нудний (85, Худобяк), Бредун(76, Нено), Шандрук, Плешаков (45, Салі), Агахова, Левандовскі, Зборовский

Нереалізований пенальті: Майкон (88, вратарь)

Попередження: Майкон 70, Параскив 77, Стевич 84 – Бредун 43, Шандрук 70, Сокоренко 87, Салхи 87

Вилучення: Шандрук 73

У 4-х попередніх домашніх матчах цього чемпіонату «Волинь» ніяк не могла вразити ворота суперника. І ось 5-та гра на своєму полі стала щасливою. На стадіоні « Авангард» зійшлися дебютанти прем’єр-ліги, які ще якихось півроку тому грали тут таки ще у рамках Першої ліги. Тоді сильнішими були лучани - 2:1. Утім склади обох команд з того часу зазнали суттєвих змін. Кримчан підсилив «донецький десант», волиняни теж не дрімали на трансферному ринку. Ось і цього разу в складі «Волині» вийшло відразу двоє новачків-румун - півзахисник Сорін Парасків та форвард Адріан Няга. Уже другий матч поспіль ворота лучан захищає Віталій Неділько, а перший номер команди сенегалець Ісса Ндоє опинюється в запасі. Цікаво і те, що напередодні цього поєдинку позбувся капітанської пов’язки Владислав Ващук, яка перейшла до Омоко. Віталій Кварцяний змінив і позицію на полі екс-капітана лучан, який цього матчу грав у півзахисті на місті опорника. А в центр захисту в пару до Омоко перейшов Шарпар, допомагали їм на флангах Сімінін і Грінченко. Роль диспетчера виконував новачок Парасків Сорін. На атаку ж було націлено відразу 4 гравців на флангах ветеран Роман Максимюк та збірник молодіжки Богдан Бутко, на вістрі Адріан Няга і Майкон. Не могли допомогти команді у цьому матчі травмовані Павлов, Герасимюк та Рамон.

У Севастополя лінію захисту склали Шевелюхін, Поліщук, Болохан та екс-гравець «Волині» Олег Шандрук. Лінія півзахисту:Левандовскі, Бредун, Нудний, Плешаков та Зборовськи й розташувалися ближче до флангів і допомагали чистому форварду Агахові. Хоча як такої гри через фланги у кримчан не було, здебільшого м’яч закидали на нігерійського форварда. Саме він на першій хвилині матчу і міг відкрити рахунок, однак йому завадив Омоко, тому удар вийшов не сильним і Неділько упіймав його в куті. Відповідь господарів була миттєвою – активний на лівому фланзі Максимюк подав на центр штрафного майданчику, де на 7-й хвилині головою м’яч у нижній кут спрямував Майкон. Сокоренко був безсилий. Через кілька хвилин той же Максимюк з флангу змісився в центр і з ліній штрафної непогано пробив, але м’яч розминувся зі стійкою. По черзі гравці команд просили пенальті, спочатку Левандовскі впав у штрафній, а згодом теж зробив і Няга у протилежних воріт. Однак арбітр не помітив порушень.

Один з найцікавіших моментів у грі трапився в середині першого тауму, коли Бутко обікрав захисників севастопольців у центрі поля, і на високій швидкості вийшов на побачення з Сокоренком, кримчан від другого голу врятувала стійка, до речі, волиняни в каркас воріт потрапляють, ледь не в кожному матчі. Той самий Бутко не погано бив з-за меж штрафної після скидки Майкона, але шкіряний пролетів над дев’яткою. Гравці ж «Севастополя» особливо воротам Неділька в першій половині гри не загрожували. Хіба що був момомент, коли голкіпер лучан не вдало зіграв на виході після подачі кутового запустивши свічку, однак кримчани вдало не скористалися цим подарунком після кількох намагань забити головою, м’яч сходу підловив Зборовський, який приблизно з 11 метрів запустив його над поперечкою.

Після перерви тренери команд внесли корективи6 у «Волині» замість Ващука з’явився Гошкодеря, а в «Севастополя» замість Плешакова – Тауфік Салі. 7-ка лучан активно увійшов у гру, але реальної загрози не створив. Другий тайм теж не приніс видовищної гри. На полі продовжувала точитись напружена боротьба, іноді з брудними фолами з обох сторін. «Волинь» намагалася усі атаки завершувати ударами, які здебільшого оминали ворота. Кримчани ж продовжували навіси Агахову, який так і не переграв центральних захисників лучан. Один з ключових епізодів трапився на 28-й хвилині, коли Шандрук отримав другу жовту картку, здавалося волинянам залишилося лише дотиснути суперника і довести матч до логічного кінця, утім шанс зрівняти рахунок отримав «Севастополь». Під кінець матчу на побачення з голкіпером вийшов Нено Пьячентіні, який замінив Бредуна. Кут був гострий, тому ворота вразити було складно, м’яч розминувся з дальною стійкою.

А за кілька хвилин до кінця матчу волиняни отримали право на 11-метовий. Бутко урвався по флангу у карний майданчик і боковий рефері вгледів порушення правил. До м’яча підійшов Майкон, але переграти Сокоренка не зміг, який перевів шкіряного на кутовий. Більше команди в останні 5 хвилин створити нічого не зуміли. У підсумку «Волинь» мінімально здолала «Севастополь».